Pies zlizuje maść leczniczą?

Plastikowy kołnierz zapobiegawczo nałożony na szyję być może temu zaradzi, ale stanie się też źródłem dodatkowego cierpienia i stresu dla zwierzęcia. Doskonałą dla niego alternatywą jest opatrunek pooperacyjny.

Opatrunek pooperacyjny dla psów i kotów jest wyrobem przeznaczonym do stosowania w medycynie weterynaryjnej.

Służy do zabezpieczenia rany brzusznej po zabiegach operacyjnych takich jak: sterylizacja, operacja ropomacicza lub raka sutka. Może być także używany w trakcie leczenia dermatologicznego.

Kot rozrywa szwy po operacji?

Opatrunek pooperacyjny dla psów i kotów chroni przed zabrudzeniem, rozdrapywaniem, uniemożliwia wygryzanie szwów i wylizywanie leków nałożonych na chore miejsca.

Przyspiesza gojenie i zapobiega komplikacjom pooperacyjnym, a wydzielina zbierająca się na wkładce higienicznej wewnątrz opatrunku może służyć celom diagnostycznym.

Przede wszystkim bezpieczeństwo…


Opatrunek pooperacyjny to jedyny produkt na rynku, którego poszczególne elementy: korpus, ściągacze oraz tasiemki wykonane są z czystej bawełny.

Zastosowanie naturalnych materiałów o właściwościach hipoalergicznych sprawia, że opatrunek jest zdrowy i bezpieczny dla zwierzęcia.

…oraz wygląd, który sam dopasujesz do umaszczenia i temperamentu psa lub kota…


Opatrunki pooperacyjne produkowane są nadzwyczaj starannie w 7 rozmiarach, z materiałów o różnych splotach, grubościach i odcieniach.

Oprócz standardowej weterynaryjnej zieleni oferujemy szeroką gamę kolorów, które pomogą właścicielom psów i kotów złagodzić stres związany z zabiegiem lub operacją.

… składają się na wysoką jakość, która zdobyła uznanie nie tylko wśród lekarzy weterynarii.


Za wynalezienie i wprowadzenie do obrotu Opatrunku Pooperacyjnego firma KUNA została nominowana w 2009 roku w kategorii „Innowacyjny Produkt” w prestiżowym konkursie „Innowacyjni i Kreatywni”.

Otrzymała też wyróżnienie Kapituły Konkursu Lider Nowoczesnych Technologii 2009 oraz inne nagrody i dyplomy.

KUNA jest firmą produkcyjną istniejącą od 1990 roku.

W 2002 roku przedsiębiorstwo stworzyło innowacyjny, niszowy produkt ochronny i na mocy prawa z rejestracji Urzędu Patentowego RP nr 4786 stało się jedynym w Polsce producentem opatrunków pooperacyjnych dla psów i kotów.KUNA, 90-145 Łódź, ul. Narutowicza 108
tel. (+48) 600 291 660,
e-mail: kuna@kuna-vet.com

Strony WWW Łódź
Podaj swój mail: *
Aby wybrać odpowiedni rozmiar opatrunku:

Zmierz odległość między środkami przednich i tylnych kończyn zwierzęcia (tak jak to pokazuje schemat). Jeśli wynik mieści się pomiędzy dwoma rozmiarami, wybierz większe ubranko – w ten sposób zapewnisz zwierzęciu komfort i swobodę ruchu.

Ta strona zostawia pliki cookies na Twoim komputerze w celu zbierania statystyk odwiedzin. Możesz zmienić ustawienia dotyczące magazynowania plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki stron.X