Opatrunki dla zwierząt

Do czego służy Opatrunek Pooperacyjny?

Opatrunek pooperacyjny dla psów i kotów jest wyrobem przeznaczonym do stosowania w medycynie weterynaryjnej. Służy do zabezpieczenia rany brzusznej po zabiegach operacyjnych takich jak: sterylizacja, operacja ropomacicza lub raka sutka. Może być także używany w trakcie leczenia dermatologicznego .

Jaką ochronę zapewnia Opatrunek Pooperacyjny

Opatrunek Pooperacyjny chroni przed zabrudzeniem, rozdrapywaniem, uniemożliwia wygryzanie szwów i wylizywanie leków nałożonych na chore miejsca. Przyspiesza gojenie i zapobiega komplikacjom pooperacyjnym.

Z jakiego materiału wykonany jest opatrunek?

Wszystkie opatrunki pooperacyjne dla psów i kotów wykonane są w 100% z czystej, przewiewnej i hipoalergicznej bawełny. Nie stosujemy sztucznych domieszek, które mogą powodować podrażnienia bądź alergie.

Jaki materiał wybrać?

To kwestia indywidualna - wszystkie stosowane przez nas materiały są tak samo bezpieczne dla zwierzęcia. Tkanina cieszy się zainteresowaniem ze względu na swój weterynaryjny kolor i gwarancję pozostania w niezmienionym kształcie przez cały czas użytkowania. Dzianina z kolei jest milsza w dotyku i lepiej dopasowuje się sylwetki zwierzęcia, ponadto produkowana jest w szerokiej gamie kolorów. 

W jaki sposób dobrać odpowiedni rozmiar?

Dla określenia właściwego rozmiaru ubranka istotny jest pomiar odległości między środkami przednich i tylnych kończyn zwierzęcia – wysokość i tęgość nie mają znaczenia. Aby dopasować jeden z 7 produkowanych przez nas rozmiarów proszę posłużyć się tabelką:

 Jeśli wynik mieści się pomiędzy dwoma rozmiarami, należy wybrać większe ubranko – zapewniając w ten sposób zwierzęciu komfort i swobodę ruchu.

Dobór właściwego rozmiaru jest szczególnie istotny w przypadku opatrunków wykonanych z tkaniny.

Czy ubranko kupione dla kota będzie pasowało również na psa?

Tak, opatrunek jest uniwersalny w danym rozmiarze, co oznacza, że można go założyć zarówno na psa, jak i kota, choć nie tylko – wiemy od lekarzy, że zakładano je również na świnie oraz fretki;)

Czy opatrunek można stosować wielokrotnie?

Tak, dopuszcza się ponowne użycie Opatrunku Pooperacyjnego po uprzednim wyjałowieniu go parą wodną pod ciśnieniem (autoklaw) lub wypraniu w temperaturze 90 st. C.

Na jak długi czas wystarczy jeden kubraczek?

Nie ma konieczności zmiany opatrunku. W większości przypadków jedna sztuka powinna wystarczyć do czasu zdjęcia szwów. Bardzo ubrudzony opatrunek można wyprać. Z kolei uszkodzenia mechaniczne zdarzają się niezwykle rzadko.

Czy posiadacie Państwo w ofercie koszulki pooperacyjne dla samców psów?

Tak, ale wychodzimy z założenia, że dodatkowe wycięcie na genitalia zmniejsza znacząco powierzchnię opatrunku chroniącą brzuch zwierzęcia oraz wystawia ranę na bezpośredni kontakt z otoczeniem. 

Do kogo skierowana jest Państwa oferta?

Ofertę kierujemy przede wszystkim do lekarzy weterynarii oraz hurtowni weterynaryjnych, schronisk i fundacji opiekujących się bezdomnymi zwierzętami.

Jak mogę zapoznać się z ofertą cenową?

Ceny są różne dla różnych segmentów odbiorców, dlatego prosimy o kontakt telefoniczny: 426786528, 600319290,

mailowy: kuna@kuna-vet.com

lub poprzez formularz kontaktowy na stronie - odpowiemy w możliwie najszybszym czasie.

Gdzie poza Państwa firmą mogę kupić opatrunki?

Opatrunki Pooperacyjne można nabyć w wielu hurtowniach weterynaryjnych oraz lecznicach weterynaryjnych na terenie całego kraju.

Prosimy o kontakt, wskażemy najbliższe dogodne miejsce, gdzie nasz produkt można kupić.

W jaki sposób można składać zamówienia?

Zamówienia można składać poprzez formularz zamówieniowy, drogą mailową bądź poprzez kontakt telefoniczny.

W jaki sposób realizujecie Państwo wysyłkę?

Opatrunki Pooperacyjne nadajemy przesyłką priorytetową (2 dni robocze, choć deklarowany przez Pocztę Polską czas nadejścia przesyłki priorytetowej to nawet jeden dzień roboczy).
Wysyłkę do lecznic i hurtowni na terenie Polski prowadzimy na nasz koszt.

Czy adres wysyłki może być inny niż adres firmy?

Tak, oczywiście. Adres wysyłki nie musi pokrywać się z tym na fakturze.

Czy muszę zamówić całe opakowanie fartuszków?

Preferujemy wysyłkę całych opakowań, ale pilotażowe zamówienie może zawierać dowolną ilość ubranek.

Czy istnieje możliwość wysyłki za granicę?

Tak, o ile to możliwe, dostarczymy opatrunki w każdy zakątek globu. Wystawiamy faktury podmiotom zagranicznym. Prosimy o kontakt celem uzgodnienia kosztów przesyłki i formy płatności.

Od czego zależy przyznanie rabatu i jakiej są one wysokości?

Wysokości rabatów zależą od prowadzonej przez nas akcji promocyjnej, ale także od profilu odbiorcy - najwyższe (nawet do 50%) proponujemy fundacjom i schroniskom dla zwierząt m.in. w związku z akcją sterylizacyjną.KUNA, 90-145 Łódź, ul. Narutowicza 108
tel. (+48) 600 291 660,
e-mail: kuna@kuna-vet.com

Strony WWW Łódź
Podaj swój mail: *
Aby wybrać odpowiedni rozmiar opatrunku:

Zmierz odległość między środkami przednich i tylnych kończyn zwierzęcia (tak jak to pokazuje schemat). Jeśli wynik mieści się pomiędzy dwoma rozmiarami, wybierz większe ubranko – w ten sposób zapewnisz zwierzęciu komfort i swobodę ruchu.

Ta strona zostawia pliki cookies na Twoim komputerze w celu zbierania statystyk odwiedzin. Możesz zmienić ustawienia dotyczące magazynowania plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki stron.X